C0805X152F3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X152F3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805X152F3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X152F3GEC
Tau Wae C0805X152F3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1.5NF 25V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118448 pcs Pepa Raraunga C0805X152F3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1500pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection