C0805X104JMREC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X104JMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 0.1UF 63V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805X104JMREC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X104JMREC
Tau Wae C0805X104JMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 0.1UF 63V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153542 pcs Pepa Raraunga C0805X104JMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF ±5% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.1µF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X104JMREC7210
C0805X104JMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 0.1UF 63V X7R 5%
I roto i te taonga: 877719 pcs
Tikiake: C0805X104JMREC7210.pdf
RFQ
C0805X104JMREC7800
C0805X104JMREC7800
Kaihanga: KEMET