C0805X103M3REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X103M3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 10NF 25V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805X103M3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X103M3REC
Tau Wae C0805X103M3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 10NF 25V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 196973 pcs Pepa Raraunga C0805X103M3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X103M3RECAUTO
C0805X103M3RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 25V X7R 20%
I roto i te taonga: 1045957 pcs
Tikiake: C0805X103M3RECAUTO.pdf
RFQ
C0805X103M4HACAUTO
C0805X103M4HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 16V ULTRA STAB
I roto i te taonga: 1152797 pcs
Tikiake: C0805X103M4HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X103M3RECAUTO7210
C0805X103M3RECAUTO7210
Tikiake: C0805X103M3RECAUTO7210.pdf
C0805X103M4HAC7800
C0805X103M4HAC7800
Tikiake: C0805X103M4HAC7800.pdf
C0805X103M3JACAUTO
C0805X103M3JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 25V U2J 0805
Tikiake: C0805X103M3JACAUTO.pdf
C0805X103M3REC7800
C0805X103M3REC7800