C0805X103K2REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X103K2REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 10NF 200V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805X103K2REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X103K2REC
Tau Wae C0805X103K2REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 10NF 200V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 218956 pcs Pepa Raraunga C0805X103K2REC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (0.98mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 10000pF Nga tono Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X103K2RAC7800
C0805X103K2RAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
I roto i te taonga: 699432 pcs
Tikiake: C0805X103K2RAC7800.pdf
RFQ
C0805X103K1RECAUTO7210
C0805X103K1RECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 100V X7R 10%
I roto i te taonga: 977693 pcs
Tikiake: C0805X103K1RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805X103K2RECAUTO
C0805X103K2RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 10NF 200V X7R 10%