C0805X102M5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805X102M5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1NF 50V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805X102M5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X102M5GEC
Tau Wae C0805X102M5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1NF 50V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186310 pcs Pepa Raraunga C0805X102M5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X102M4HAC7800
C0805X102M4HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 16V ULTRA STABL
I roto i te taonga: 2349301 pcs
Tikiake: C0805X102M4HAC7800.pdf
RFQ
C0805X102M4REC7800
C0805X102M4REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 1105407 pcs
Tikiake: C0805X102M4REC7800.pdf
RFQ
C0805X102M5GECAUTO
C0805X102M5GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 50V C0G 20%
Tikiake: C0805X102M5GECAUTO.pdf
C0805X102M4RECAUTO
C0805X102M4RECAUTO
Tikiake: C0805X102M4RECAUTO.pdf
C0805X102M5HAC7800
C0805X102M5HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 50V ULTRA STABL
Tikiake: C0805X102M5HAC7800.pdf
C0805X102M5GEC7800
C0805X102M5GEC7800
Tikiake: C0805X102M5GEC7800.pdf
C0805X102M5GECAUTO7210
C0805X102M5GECAUTO7210
Tikiake: C0805X102M5GECAUTO7210.pdf
C0805X102M4RECAUTO7210
C0805X102M4RECAUTO7210
Tikiake: C0805X102M4RECAUTO7210.pdf
C0805X102M5GEC7210
C0805X102M5GEC7210