C0805X102F5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805X102F5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 1NF 50V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805X102F5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805X102F5GEC
Tau Wae C0805X102F5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 1NF 50V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 114307 pcs Pepa Raraunga C0805X102F5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa X
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 1000pF Nga tono Boardflex Sensitive, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805X102F3HAC7800
C0805X102F3HAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 25V ULTRA STABL
I roto i te taonga: 707276 pcs
Tikiake: C0805X102F3HAC7800.pdf
RFQ
C0805X102F3HACAUTO
C0805X102F3HACAUTO
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 752001 pcs
Tikiake: C0805X102F3HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X102F5GECAUTO
C0805X102F5GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 50V C0G 1%
Tikiake: C0805X102F5GECAUTO.pdf
C0805X102F3GECAUTO
C0805X102F3GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 1NF 25V C0G 1%
Tikiake: C0805X102F3GECAUTO.pdf
C0805X102F5GEC7800
C0805X102F5GEC7800