C0805L226M9PACTU
KEMETKEMET
C0805L226M9PACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805L226M9PACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805
Ngā Rauemi: C0805L226M9PACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805L226M9PACTU
Tau Wae C0805L226M9PACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 22UF 6.3V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5407 pcs Pepa Raraunga C0805L226M9PACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-5621-1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose