C0805F223K1RACTU
KEMETKEMET
C0805F223K1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805F223K1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805F223K1RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805F223K1RACTU
Tau Wae C0805F223K1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 834836 pcs Pepa Raraunga C0805F223K1RACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui 0.022µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa FO-CAP RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ripa Tae - Raatau Rawa Boardflex Sensitive Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-5108-6
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0805F223K1RACTU Te Kāhua Ara 0.055" (1.40mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Open Mode
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.022µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10% Whakaahuatanga CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805