C0805F123K1RACTU
KEMETKEMET
C0805F123K1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805F123K1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.012UF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805F123K1RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805F123K1RACTU
Tau Wae C0805F123K1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.012UF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 842812 pcs Pepa Raraunga C0805F123K1RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa FO-CAP
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805F123K1RAC
C0805F123K1RAC7800
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Open Mode
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.012µF Nga tono General Purpose