C0805C750J2GACTU
KEMETKEMET
C0805C750J2GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C750J2GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 75PF 200V NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805C750J2GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C750J2GACTU
Tau Wae C0805C750J2GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 75PF 200V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 759516 pcs Pepa Raraunga C0805C750J2GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C