C0805C682MAGECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C682MAGECAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C0805C682MAGECAUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C682MAGECAUTO
Tau Wae C0805C682MAGECAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1738566 pcs Pepa Raraunga C0805C682MAGECAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C682MAREC
C0805C682MAREC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 250V X7R
I roto i te taonga: 265097 pcs
Tikiake: C0805C682MAREC.pdf
RFQ
C0805C682MAREC7210
C0805C682MAREC7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1755653 pcs
Tikiake: C0805C682MAREC7210.pdf
RFQ
C0805C682MAGEC
C0805C682MAGEC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G