C0805C682M1GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C682M1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
Ngā Rauemi: C0805C682M1GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C682M1GEC
Tau Wae C0805C682M1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 343383 pcs Pepa Raraunga C0805C682M1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C682KMREC7210
C0805C682KMREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1668826 pcs
Tikiake: C0805C682KMREC7210.pdf
RFQ
C0805C682M1REC
C0805C682M1REC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R
I roto i te taonga: 269006 pcs
Tikiake: C0805C682M1REC.pdf
RFQ
C0805C682M1GECAUTO
C0805C682M1GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G
Tikiake: C0805C682M1GECAUTO.pdf
C0805C682KMRECAUTO7210
C0805C682KMRECAUTO7210
Tikiake: C0805C682KMRECAUTO7210.pdf
C0805C682M1GEC7210
C0805C682M1GEC7210
Tikiake: C0805C682M1GEC7210.pdf
C0805C682M1GECAUTO7210
C0805C682M1GECAUTO7210
Tikiake: C0805C682M1GECAUTO7210.pdf
C0805C682M1GEC7800
C0805C682M1GEC7800