C0805C682KAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C682KAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C0805C682KAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C682KAGEC
Tau Wae C0805C682KAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 323361 pcs Pepa Raraunga C0805C682KAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C682KAGECAUTO7210
C0805C682KAGECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G
I roto i te taonga: 2107785 pcs
Tikiake: C0805C682KAGECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C682K8JAC7800
C0805C682K8JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 10V U2J 0805
I roto i te taonga: 1238175 pcs
Tikiake: C0805C682K8JAC7800.pdf
RFQ
C0805C682K8HAC7800
C0805C682K8HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 10V ULTRA STA
Tikiake: C0805C682K8HAC7800.pdf
C0805C682KAGECAUTO
C0805C682KAGECAUTO
Tikiake: C0805C682KAGECAUTO.pdf
C0805C682KAGEC7210
C0805C682KAGEC7210