C0805C682J3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C682J3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 5%
Ngā Rauemi: C0805C682J3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C682J3GEC
Tau Wae C0805C682J3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 295573 pcs Pepa Raraunga C0805C682J3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C682J3GEC7800
C0805C682J3GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 25V C0G 5%
I roto i te taonga: 1754421 pcs
Tikiake: C0805C682J3GEC7800.pdf
RFQ
C0805C682J3JAC7800
C0805C682J3JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 25V U2J 0805
I roto i te taonga: 577677 pcs
Tikiake: C0805C682J3JAC7800.pdf
RFQ
C0805C682J3GECAUTO
C0805C682J3GECAUTO