C0805C682J1REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C682J1REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R 5%
Ngā Rauemi: C0805C682J1REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C682J1REC
Tau Wae C0805C682J1REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184395 pcs Pepa Raraunga C0805C682J1REC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C682J1REC7210
C0805C682J1REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 100V X7R 5%
I roto i te taonga: 1205834 pcs
Tikiake: C0805C682J1REC7210.pdf
RFQ
C0805C682J1GEC7800
C0805C682J1GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 100V C0G 5%
I roto i te taonga: 1685031 pcs
Tikiake: C0805C682J1GEC7800.pdf
RFQ
C0805C682J1GECAUTO
C0805C682J1GECAUTO
Tikiake: C0805C682J1GECAUTO.pdf
C0805C682J1RECAUTO7210
C0805C682J1RECAUTO7210
Tikiake: C0805C682J1RECAUTO7210.pdf
C0805C682J1RECAUTO
C0805C682J1RECAUTO