C0805C682G5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C682G5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 2%
Ngā Rauemi: C0805C682G5GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C682G5GEC
Tau Wae C0805C682G5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233365 pcs Pepa Raraunga C0805C682G5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C682G4HACAUTO
C0805C682G4HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 16V ULTRA STA
I roto i te taonga: 1224973 pcs
Tikiake: C0805C682G4HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C682G4HAC7800
C0805C682G4HAC7800
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1495083 pcs
Tikiake: C0805C682G4HAC7800.pdf
RFQ
C0805C682G5GEC7210
C0805C682G5GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 50V C0G 2%