C0805C682FAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C682FAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805C682FAGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C682FAGEC
Tau Wae C0805C682FAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 171996 pcs Pepa Raraunga C0805C682FAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 6800pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C682F8HACAUTO
C0805C682F8HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 412030 pcs
Tikiake: C0805C682F8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C682FAGEC7210
C0805C682FAGEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 1137152 pcs
Tikiake: C0805C682FAGEC7210.pdf
RFQ
C0805C682F5JACAUTO
C0805C682F5JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 50V U2J 0805
Tikiake: C0805C682F5JACAUTO.pdf
C0805C682FMGEC
C0805C682FMGEC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 6.8NF 63V C0G 1%
Tikiake: C0805C682FMGEC.pdf
C0805C682FAGECAUTO7210
C0805C682FAGECAUTO7210
Tikiake: C0805C682FAGECAUTO7210.pdf
C0805C682F8JAC7800
C0805C682F8JAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 6800PF 10V U2J 0805
Tikiake: C0805C682F8JAC7800.pdf
C0805C682F8HAC7800
C0805C682F8HAC7800
Tikiake: C0805C682F8HAC7800.pdf
C0805C682FAGEC7800
C0805C682FAGEC7800
Tikiake: C0805C682FAGEC7800.pdf
C0805C682F8JACAUTO
C0805C682F8JACAUTO
Tikiake: C0805C682F8JACAUTO.pdf
C0805C682FAGECAUTO
C0805C682FAGECAUTO
Tikiake: C0805C682FAGECAUTO.pdf
C0805C682FMGEC7210
C0805C682FMGEC7210