C0805C681K1GACTU
KEMETKEMET
C0805C681K1GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C681K1GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 680PF 100V NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805C681K1GACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C681K1GACTU
Tau Wae C0805C681K1GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 680PF 100V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 753495 pcs Pepa Raraunga C0805C681K1GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C681K1GAC
C0805C681K1GAC7800
C0805C681K1GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 680pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 680pF