C0805C561M1RACTU
KEMETKEMET
C0805C561M1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C561M1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 560PF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C561M1RACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C561M1RACTU
Tau Wae C0805C561M1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 560PF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 963474 pcs Pepa Raraunga C0805C561M1RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C561M1RAC
C0805C561M1RAC7800
C0805C561M1RAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 560pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 560pF Nga tono General Purpose