C0805C511M4HACAUTO
KEMETKEMET
C0805C511M4HACAUTO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C511M4HACAUTO
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 510PF 16V ULTRA STA
Ngā Rauemi: C0805C511M4HACAUTO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C511M4HACAUTO
Tau Wae C0805C511M4HACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 510PF 16V ULTRA STA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2639821 pcs Pepa Raraunga C0805C511M4HACAUTO.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X8R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 510pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) Te kaha 510pF