C0805C476M7PACTU
KEMETKEMET
C0805C476M7PACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C476M7PACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 47UF 4V X5R 0805
Ngā Rauemi: C0805C476M7PACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C476M7PACTU
Tau Wae C0805C476M7PACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 47UF 4V X5R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45592 pcs Pepa Raraunga C0805C476M7PACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.057" (1.45mm) Te Tae Tema X5R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-9250-2
C0805C476M7PAC
C0805C476M7PAC7800
C0805C476M7PACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Te kaha 47µF