C0805C473M3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C473M3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 47NF 25V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C473M3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C473M3GEC
Tau Wae C0805C473M3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 47NF 25V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 382645 pcs Pepa Raraunga C0805C473M3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C473M2REC7800
C0805C473M2REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 47NF 200V X7R 20%
I roto i te taonga: 1381887 pcs
Tikiake: C0805C473M2REC7800.pdf
RFQ
C0805C473M3JACAUTO
C0805C473M3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 25V U2J 0805
I roto i te taonga: 688959 pcs
Tikiake: C0805C473M3JACAUTO.pdf
RFQ
C0805C473M3GECAUTO
C0805C473M3GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 47NF 25V C0G 20%
Tikiake: C0805C473M3GECAUTO.pdf
C0805C473M3GEC7800
C0805C473M3GEC7800
Tikiake: C0805C473M3GEC7800.pdf
C0805C473M2RECAUTO7210
C0805C473M2RECAUTO7210
Tikiake: C0805C473M2RECAUTO7210.pdf
C0805C473M3GEC7210
C0805C473M3GEC7210
Tikiake: C0805C473M3GEC7210.pdf
C0805C473M3GECAUTO7210
C0805C473M3GECAUTO7210