C0805C473K5REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C473K5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 47NF 50V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805C473K5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C473K5REC
Tau Wae C0805C473K5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 47NF 50V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280316 pcs Pepa Raraunga C0805C473K5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C473K5RALTU
C0805C473K5RALTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
I roto i te taonga: 363044 pcs
Tikiake: C0805C473K5RALTU.pdf
RFQ
C0805C473K5REC7800
C0805C473K5REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 47NF 50V X7R 10%
I roto i te taonga: 1453185 pcs
Tikiake: C0805C473K5REC7800.pdf
RFQ
C0805C473K8JAC7800
C0805C473K8JAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 10V U2J 0805
Tikiake: C0805C473K8JAC7800.pdf
C0805C473K5REC7210
C0805C473K5REC7210
Tikiake: C0805C473K5REC7210.pdf
C0805C473K5RACTU
C0805C473K5RACTU
Tikiake: C0805C473K5RACTU.pdf
C0805C473K5JAC7800
C0805C473K5JAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 50V U2J 0805
Tikiake: C0805C473K5JAC7800.pdf
C0805C473K5RECAUTO
C0805C473K5RECAUTO
Tikiake: C0805C473K5RECAUTO.pdf
C0805C473K8JACAUTO
C0805C473K8JACAUTO
Tikiake: C0805C473K8JACAUTO.pdf
C0805C473K5RACAUTO
C0805C473K5RACAUTO
Tikiake: C0805C473K5RACAUTO.pdf
C0805C473K5RECAUTO7210
C0805C473K5RECAUTO7210
Tikiake: C0805C473K5RECAUTO7210.pdf
C0805C473K5JACAUTO
C0805C473K5JACAUTO