C0805C473F3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C473F3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 47NF 25V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805C473F3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C473F3GEC
Tau Wae C0805C473F3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 47NF 25V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149905 pcs Pepa Raraunga C0805C473F3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.047µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.047µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C473F3JACAUTO
C0805C473F3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 25V U2J 0805
I roto i te taonga: 91030 pcs
Tikiake: C0805C473F3JACAUTO.pdf
RFQ
C0805C473F3GEC7210
C0805C473F3GEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 47NF 25V C0G 1%
I roto i te taonga: 1104235 pcs
Tikiake: C0805C473F3GEC7210.pdf
RFQ
C0805C473F3GEC7800
C0805C473F3GEC7800
Tikiake: C0805C473F3GEC7800.pdf
C0805C473F3GECAUTO
C0805C473F3GECAUTO
Tikiake: C0805C473F3GECAUTO.pdf
C0805C472MMREC
C0805C472MMREC
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 20%
Tikiake: C0805C472MMREC.pdf
C0805C473F3GAC7800
C0805C473F3GAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0.047UF 25V C0G/NP0 0805
Tikiake: C0805C473F3GAC7800.pdf
C0805C473F3GECAUTO7210
C0805C473F3GECAUTO7210