C0805C472KMGEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C472KMGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 10%
Ngā Rauemi: C0805C472KMGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C472KMGEC
Tau Wae C0805C472KMGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 334938 pcs Pepa Raraunga C0805C472KMGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C472KCRAC7800
C0805C472KCRAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 500V X7R 0805
I roto i te taonga: 407325 pcs
Tikiake: C0805C472KCRAC7800.pdf
RFQ
C0805C472KARECAUTO
C0805C472KARECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 250V X7R
I roto i te taonga: 1041175 pcs
Tikiake: C0805C472KARECAUTO.pdf
RFQ
C0805C472KMGEC7800
C0805C472KMGEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V C0G 10%
Tikiake: C0805C472KMGEC7800.pdf
C0805C472KMGECAUTO7210
C0805C472KMGECAUTO7210
Tikiake: C0805C472KMGECAUTO7210.pdf
C0805C472KDRACAUTO
C0805C472KDRACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 1000V X7R 10%
Tikiake: C0805C472KDRACAUTO.pdf
C0805C472KBRACTU
C0805C472KBRACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 630V X7R 0805
Tikiake: C0805C472KBRACTU.pdf
C0805C472KMGEC7210
C0805C472KMGEC7210
Tikiake: C0805C472KMGEC7210.pdf
C0805C472KMREC7210
C0805C472KMREC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 10%
Tikiake: C0805C472KMREC7210.pdf
C0805C472KARECAUTO7210
C0805C472KARECAUTO7210
Tikiake: C0805C472KARECAUTO7210.pdf
C0805C472KMGECAUTO
C0805C472KMGECAUTO
Tikiake: C0805C472KMGECAUTO.pdf
C0805C472KDRACTU
C0805C472KDRACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 1KV X7R 0805