C0805C472K5GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C472K5GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 50V C0G 10%
Ngā Rauemi: C0805C472K5GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C472K5GEC
Tau Wae C0805C472K5GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 50V C0G 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 334180 pcs Pepa Raraunga C0805C472K5GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C472K5GEC7800
C0805C472K5GEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 50V C0G 10%
I roto i te taonga: 2435843 pcs
Tikiake: C0805C472K5GEC7800.pdf
RFQ
C0805C472K5GECAUTO
C0805C472K5GECAUTO
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 2136680 pcs
Tikiake: C0805C472K5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C472K5GEC7210
C0805C472K5GEC7210