C0805C472J1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C472J1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5%
Ngā Rauemi: C0805C472J1GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C472J1GEC
Tau Wae C0805C472J1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 296617 pcs Pepa Raraunga C0805C472J1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C472J1GACAUTO
C0805C472J1GACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 100V C0G/NP0 0805
I roto i te taonga: 248238 pcs
Tikiake: C0805C472J1GACAUTO.pdf
RFQ
C0805C472J1GECAUTO7210
C0805C472J1GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 100V C0G 5%
I roto i te taonga: 1785853 pcs
Tikiake: C0805C472J1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C472J1GALTU
C0805C472J1GALTU
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 100V NP0 0805
Tikiake: C0805C472J1GALTU.pdf
C0805C472J1GECAUTO
C0805C472J1GECAUTO
Tikiake: C0805C472J1GECAUTO.pdf
C0805C472J1GEC7800
C0805C472J1GEC7800