C0805C472G3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C472G3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 4.7NF 25V C0G 2%
Ngā Rauemi: C0805C472G3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C472G3GEC
Tau Wae C0805C472G3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 4.7NF 25V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239347 pcs Pepa Raraunga C0805C472G3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.039" (1.00mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 4700pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C472G2GECAUTO
C0805C472G2GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 200V C0G 2%
I roto i te taonga: 1290852 pcs
Tikiake: C0805C472G2GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C472G3GECAUTO
C0805C472G3GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 4.7NF 25V C0G 2%
I roto i te taonga: 1250727 pcs
Tikiake: C0805C472G3GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C472G3GECAUTO7210
C0805C472G3GECAUTO7210