C0805C391J3RACTU
KEMETKEMET
C0805C391J3RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C391J3RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 390PF 25V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C391J3RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C391J3RACTU
Tau Wae C0805C391J3RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 390PF 25V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 532936 pcs Pepa Raraunga C0805C391J3RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C391J3RAC
C0805C391J3RAC7800
C0805C391J3RAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 390pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 390pF Nga tono General Purpose