C0805C335Z9VACTU
KEMETKEMET
C0805C335Z9VACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C335Z9VACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3UF 6.3V Y5V 0805
Ngā Rauemi: C0805C335Z9VACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C335Z9VACTU
Tau Wae C0805C335Z9VACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3.3UF 6.3V Y5V 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 344452 pcs Pepa Raraunga C0805C335Z9VACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui -20%, +80%
Te matotoru (Max) 0.041" (1.05mm) Te Tae Tema Y5V (F)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-3223-2
C0805C335Z9VAC
C0805C335Z9VAC7800
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric)
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose