C0805C333M4REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C333M4REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 33NF 16V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805C333M4REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C333M4REC
Tau Wae C0805C333M4REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 33NF 16V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 265486 pcs Pepa Raraunga C0805C333M4REC.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C333M4REC7210
C0805C333M4REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 33NF 16V X7R 20%
I roto i te taonga: 1613198 pcs
Tikiake: C0805C333M4REC7210.pdf
RFQ
C0805C333M4HACAUTO
C0805C333M4HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 33NF 16V ULTRA STAB
I roto i te taonga: 967808 pcs
Tikiake: C0805C333M4HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C333M4RECAUTO7210
C0805C333M4RECAUTO7210
Tikiake: C0805C333M4RECAUTO7210.pdf
C0805C333M5JACAUTO
C0805C333M5JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.033UF 50V U2J 0805
Tikiake: C0805C333M5JACAUTO.pdf
C0805C333M4HAC7800
C0805C333M4HAC7800
Tikiake: C0805C333M4HAC7800.pdf
C0805C333M4REC7800
C0805C333M4REC7800