C0805C333M3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C333M3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 33NF 25V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C333M3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C333M3GEC
Tau Wae C0805C333M3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 33NF 25V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 392286 pcs Pepa Raraunga C0805C333M3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C333M3GECAUTO7210
C0805C333M3GECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 33NF 25V C0G 20%
I roto i te taonga: 1953484 pcs
Tikiake: C0805C333M3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C333M2REC7800
C0805C333M2REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 33NF 200V X7R 20%
I roto i te taonga: 1370393 pcs
Tikiake: C0805C333M2REC7800.pdf
RFQ
C0805C333M3GECAUTO
C0805C333M3GECAUTO
Tikiake: C0805C333M3GECAUTO.pdf
C0805C333M2RECAUTO
C0805C333M2RECAUTO
Tikiake: C0805C333M2RECAUTO.pdf
Tikiake: C0805C333M2REC7210.pdf
C0805C333M3GEC7210
C0805C333M3GEC7210