C0805C333KMREC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C333KMREC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 33NF 63V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805C333KMREC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C333KMREC
Tau Wae C0805C333KMREC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 33NF 63V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227510 pcs Pepa Raraunga C0805C333KMREC.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.033µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.033µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C333KMRECAUTO
C0805C333KMRECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 33NF 63V X7R 10%
I roto i te taonga: 1179275 pcs
Tikiake: C0805C333KMRECAUTO.pdf
RFQ
C0805C333KMREC7210
C0805C333KMREC7210
Kaihanga: KEMET