C0805C332MAGEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C332MAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G
Ngā Rauemi: C0805C332MAGEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C332MAGEC
Tau Wae C0805C332MAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 355086 pcs Pepa Raraunga C0805C332MAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C332MAREC7210
C0805C332MAREC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 250V X7R
I roto i te taonga: 1666580 pcs
Tikiake: C0805C332MAREC7210.pdf
RFQ
C0805C332MAGEC7210
C0805C332MAGEC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 250V C0G
I roto i te taonga: 2675864 pcs
Tikiake: C0805C332MAGEC7210.pdf
RFQ
C0805C332MAGECAUTO
C0805C332MAGECAUTO
Tikiake: C0805C332MAGECAUTO.pdf
C0805C332M5RECAUTO
C0805C332M5RECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 50V X7R 20%
Tikiake: C0805C332M5RECAUTO.pdf
C0805C332MAGECAUTO7210
C0805C332MAGECAUTO7210