C0805C332F1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C332F1GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 3.3NF 100V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805C332F1GEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C332F1GEC
Tau Wae C0805C332F1GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 3.3NF 100V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167762 pcs Pepa Raraunga C0805C332F1GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 3300pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C332F2GEC
C0805C332F2GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 200V C0G 1%
I roto i te taonga: 197842 pcs
Tikiake: C0805C332F2GEC.pdf
RFQ
C0805C331M5RACTU
C0805C331M5RACTU
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 330PF 50V X7R 0805
I roto i te taonga: 726075 pcs
Tikiake: C0805C331M5RACTU.pdf
RFQ
C0805C332F1GEC7800
C0805C332F1GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 3.3NF 100V C0G 1%
Tikiake: C0805C332F1GEC7800.pdf
C0805C332F1GECAUTO7210
C0805C332F1GECAUTO7210
Tikiake: C0805C332F1GECAUTO7210.pdf
C0805C331M8HACAUTO
C0805C331M8HACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 330PF 10V ULTRA STA
Tikiake: C0805C331M8HACAUTO.pdf
C0805C331M5GACTU
C0805C331M5GACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 330PF 50V NP0 0805
Tikiake: C0805C331M5GACTU.pdf
C0805C332F1GEC7210
C0805C332F1GEC7210
Tikiake: C0805C332F1GEC7210.pdf
C0805C331M5HAC7800
C0805C331M5HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 330PF 50V ULTRA STA
Tikiake: C0805C331M5HAC7800.pdf
C0805C332F2GEC7210
C0805C332F2GEC7210
Tikiake: C0805C332F2GEC7210.pdf
C0805C332F1GECAUTO
C0805C332F1GECAUTO
Tikiake: C0805C332F1GECAUTO.pdf
C0805C331M8HAC7800
C0805C331M8HAC7800