C0805C331KCRACTU
KEMETKEMET
C0805C331KCRACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C331KCRACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 500V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C331KCRACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C331KCRACTU
Tau Wae C0805C331KCRACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 500V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 493665 pcs Pepa Raraunga C0805C331KCRACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 500V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-7151-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 49 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Te kaha 330pF