C0805C331J5RALTU
KEMETKEMET
C0805C331J5RALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C331J5RALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 330PF 50V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C331J5RALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C331J5RALTU
Tau Wae C0805C331J5RALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 50V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 479429 pcs Pepa Raraunga C0805C331J5RALTU.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C331J5RAL
C0805C331J5RAL7800
C0805C331J5RAL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 330pF Nga tono General Purpose