C0805C302J3GACTU
KEMETKEMET
C0805C302J3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C302J3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 3000PF 25V NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805C302J3GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C302J3GACTU
Tau Wae C0805C302J3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 3000PF 25V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 501302 pcs Pepa Raraunga C0805C302J3GACTU.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 3000pF Te matotoru (Max) C0G, NP0
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa C RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C302J3GAC
C0805C302J3GAC7800
C0805C302J3GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Waehanga Kaihanga C0805C302J3GACTU Te Kāhua Ara 0.039" (1.00mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahua nui 3000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5% Whakaahuatanga CAP CER 3000PF 25V NP0 0805