C0805C241J3GACTU
KEMETKEMET
C0805C241J3GACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C241J3GACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 240PF 25V NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805C241J3GACTU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C241J3GACTU
Tau Wae C0805C241J3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 240PF 25V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 825741 pcs Pepa Raraunga C0805C241J3GACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C241J3GAC
C0805C241J3GAC7800
C0805C241J3GAC7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 240pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 240pF