C0805C224K1REC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C224K1REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 220NF 100V X7R
Ngā Rauemi: C0805C224K1REC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C224K1REC
Tau Wae C0805C224K1REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 220NF 100V X7R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269244 pcs Pepa Raraunga C0805C224K1REC.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.055" (1.40mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 50 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.22µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C224JMRECAUTO7210
C0805C224JMRECAUTO7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 220NF 63V X7R 5%
I roto i te taonga: 1192169 pcs
Tikiake: C0805C224JMRECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C224K1REC7800
C0805C224K1REC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 220NF 100V X7R
I roto i te taonga: 1455366 pcs
Tikiake: C0805C224K1REC7800.pdf
RFQ
C0805C224JMRECAUTO
C0805C224JMRECAUTO
Tikiake: C0805C224JMRECAUTO.pdf
C0805C224K1RECAUTO7210
C0805C224K1RECAUTO7210
Tikiake: C0805C224K1RECAUTO7210.pdf
C0805C224K1RACTU
C0805C224K1RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.22UF 100V X7R 0805
Tikiake: C0805C224K1RACTU.pdf
C0805C224K1RECAUTO
C0805C224K1RECAUTO
Tikiake: C0805C224K1RECAUTO.pdf
C0805C224K1REC7210
C0805C224K1REC7210