C0805C223M3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C223M3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 25V C0G 20%
Ngā Rauemi: C0805C223M3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C223M3GEC
Tau Wae C0805C223M3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 25V C0G 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 360874 pcs Pepa Raraunga C0805C223M3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±20% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C223M3JACAUTO
C0805C223M3JACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 25V U2J 0805
I roto i te taonga: 1011827 pcs
Tikiake: C0805C223M3JACAUTO.pdf
RFQ
C0805C223M3GECAUTO
C0805C223M3GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 20%
I roto i te taonga: 1823942 pcs
Tikiake: C0805C223M3GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C223M3GEC7210
C0805C223M3GEC7210