C0805C223K3REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C223K3REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 25V X7R 10%
Ngā Rauemi: C0805C223K3REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C223K3REC
Tau Wae C0805C223K3REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 25V X7R 10% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 262702 pcs Pepa Raraunga C0805C223K3REC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C223K3JAC7800
C0805C223K3JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 25V U2J 0805
I roto i te taonga: 1057448 pcs
Tikiake: C0805C223K3JAC7800.pdf
RFQ
C0805C223K3GECAUTO
C0805C223K3GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 10%
I roto i te taonga: 1849606 pcs
Tikiake: C0805C223K3GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C223K3REC7210
C0805C223K3REC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 25V X7R 10%
Tikiake: C0805C223K3REC7210.pdf
C0805C223K3RECAUTO
C0805C223K3RECAUTO
Tikiake: C0805C223K3RECAUTO.pdf
C0805C223K4HAC7800
C0805C223K4HAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 16V ULTRA STAB
Tikiake: C0805C223K4HAC7800.pdf
C0805C223K3RACTU
C0805C223K3RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 25V X7R 0805
Tikiake: C0805C223K3RACTU.pdf
C0805C223K3RECAUTO7210
C0805C223K3RECAUTO7210