C0805C223G3GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C223G3GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 22NF 25V C0G 2%
Ngā Rauemi: C0805C223G3GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C223G3GEC
Tau Wae C0805C223G3GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 22NF 25V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 230678 pcs Pepa Raraunga C0805C223G3GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.047" (1.20mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 0.022µF Nga tono ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C223F8HACAUTO
C0805C223F8HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 10V ULTRA STAB
I roto i te taonga: 446194 pcs
Tikiake: C0805C223F8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C223F8JAC7800
C0805C223F8JAC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 10V U2J 0805
I roto i te taonga: 147857 pcs
Tikiake: C0805C223F8JAC7800.pdf
RFQ
C0805C223G3GEC7210
C0805C223G3GEC7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 22NF 25V C0G 2%
Tikiake: C0805C223G3GEC7210.pdf
C0805C223F8HAC7800
C0805C223F8HAC7800
Tikiake: C0805C223F8HAC7800.pdf
C0805C223G3GECAUTO7210
C0805C223G3GECAUTO7210
Tikiake: C0805C223G3GECAUTO7210.pdf
C0805C223G3JAC7800
C0805C223G3JAC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 25V U2J 0805
Tikiake: C0805C223G3JAC7800.pdf
C0805C223F8JACAUTO
C0805C223F8JACAUTO
Tikiake: C0805C223F8JACAUTO.pdf
C0805C223G3GEC7800
C0805C223G3GEC7800
Tikiake: C0805C223G3GEC7800.pdf
C0805C223G3GACTU
C0805C223G3GACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 25V NP0 0805
Tikiake: C0805C223G3GACTU.pdf
C0805C223G3JACAUTO
C0805C223G3JACAUTO
Tikiake: C0805C223G3JACAUTO.pdf
C0805C223G3GECAUTO
C0805C223G3GECAUTO
Tikiake: C0805C223G3GECAUTO.pdf
C0805C223F5JACAUTO
C0805C223F5JACAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0.022UF 50V U2J 0805
Tikiake: C0805C223F5JACAUTO.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel