C0805C222M5REC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C222M5REC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 50V X7R 20%
Ngā Rauemi: C0805C222M5REC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C222M5REC
Tau Wae C0805C222M5REC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 50V X7R 20% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 250238 pcs Pepa Raraunga C0805C222M5REC.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono Bypass, Decoupling, ESD Protection
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C222M8HACAUTO
C0805C222M8HACAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 10V ULTRA STA
I roto i te taonga: 2407840 pcs
Tikiake: C0805C222M8HACAUTO.pdf
RFQ
C0805C222M5RECAUTO
C0805C222M5RECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 50V X7R 20%
I roto i te taonga: 1399646 pcs
Tikiake: C0805C222M5RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C222M5GECAUTO
C0805C222M5GECAUTO
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 50V C0G 20%
Tikiake: C0805C222M5GECAUTO.pdf
C0805C222M5RACTU
C0805C222M5RACTU
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 50V X7R 0805
Tikiake: C0805C222M5RACTU.pdf
C0805C222M5RECAUTO7210
C0805C222M5RECAUTO7210
Tikiake: C0805C222M5RECAUTO7210.pdf
C0805C222M5GEC7800
C0805C222M5GEC7800
Tikiake: C0805C222M5GEC7800.pdf
C0805C222M5GECAUTO7210
C0805C222M5GECAUTO7210
Tikiake: C0805C222M5GECAUTO7210.pdf
C0805C222M5REC7800
C0805C222M5REC7800