C0805C222K2GEC
Hua Hua
Tau Wae: C0805C222K2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G
Ngā Rauemi: C0805C222K2GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C222K2GEC
Tau Wae C0805C222K2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 400956 pcs Pepa Raraunga C0805C222K2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C222K1REC7210
C0805C222K1REC7210
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 100V X7R
I roto i te taonga: 1619829 pcs
Tikiake: C0805C222K1REC7210.pdf
RFQ
C0805C222K1RECAUTO
C0805C222K1RECAUTO
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1407354 pcs
Tikiake: C0805C222K1RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C222K2GEC7800
C0805C222K2GEC7800
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G
Tikiake: C0805C222K2GEC7800.pdf
C0805C222K1RALTU
C0805C222K1RALTU
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Tikiake: C0805C222K1RALTU.pdf
C0805C222K2GECAUTO7210
C0805C222K2GECAUTO7210