| Tau Wae | C0805C222J5GACTU | Kaihanga | KEMET |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 0805 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 1487124 pcs | Pepa Raraunga | C0805C222J5GACTU.pdf |
| Putanga - Kua tohua | 50V | Te manawanui | ±5% |
| Te matotoru (Max) | 0.035" (0.88mm) | Te Tae Tema | C0G, NP0 |
| Rahi / Rahi | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Raupapa | C |
| Ratonga | - | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Tae Mahi | -55°C ~ 125°C | Momo Tae | Surface Mount, MLCC |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 46 Weeks |
| Te Kāhua Ara | - | Te Whakahaere Arataki | - |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Teitei - Tae (Max) | - |
| Ngā āhuatanga | Low ESL | Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) | Te kaha | 2200pF |