C0805C222G2GEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C222G2GEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G 2%
Ngā Rauemi: C0805C222G2GEC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C222G2GEC
Tau Wae C0805C222G2GEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G 2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 211333 pcs Pepa Raraunga C0805C222G2GEC.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±2%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C222G1GEC
C0805C222G1GEC
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 100V C0G 2%
I roto i te taonga: 206999 pcs
Tikiake: C0805C222G1GEC.pdf
RFQ
C0805C222G1GEC7210
C0805C222G1GEC7210
Kaihanga: KEMET
I roto i te taonga: 1332240 pcs
Tikiake: C0805C222G1GEC7210.pdf
RFQ
C0805C222G2GECAUTO7210
C0805C222G2GECAUTO7210
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 200V C0G 2%