C0805C222FAGEC
KEMETKEMET
KEMET
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C222FAGEC
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G 1%
Ngā Rauemi: C0805C222FAGEC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C222FAGEC
Tau Wae C0805C222FAGEC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G 1% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 169464 pcs Pepa Raraunga C0805C222FAGEC.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Low ESL
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Te kaha 2200pF Nga tono ESD Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
C0805C222F5GECAUTO
C0805C222F5GECAUTO
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 50V C0G 1%
I roto i te taonga: 1026193 pcs
Tikiake: C0805C222F5GECAUTO.pdf
RFQ
C0805C222FAGEC7800
C0805C222FAGEC7800
Kaihanga: KEMET
Whakaahuatanga: CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G 1%
I roto i te taonga: 993481 pcs
Tikiake: C0805C222FAGEC7800.pdf
RFQ
C0805C222FAGECAUTO
C0805C222FAGECAUTO