C0805C221K1RACTU
KEMETKEMET
C0805C221K1RACTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C221K1RACTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 100V X7R 0805
Ngā Rauemi: C0805C221K1RACTU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C221K1RACTU
Tau Wae C0805C221K1RACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 100V X7R 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 622702 pcs Pepa Raraunga C0805C221K1RACTU.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa C
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 399-9194-2
C0805C221K1RAC
C0805C221K1RAC7800
C0805C221K1RAC7867
C0805C221K1RACTU-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 46 Weeks
Ngā āhuatanga Low ESL Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Te kaha 220pF