C0805C221F2GALTU
KEMETKEMET
C0805C221F2GALTU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: C0805C221F2GALTU
Kaihanga / Waitohu: KEMET
Whakaahuatanga hua CAP CER 220PF 200V NP0 0805
Ngā Rauemi: C0805C221F2GALTU.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o C0805C221F2GALTU
Tau Wae C0805C221F2GALTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 200V NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 127718 pcs Pepa Raraunga C0805C221F2GALTU.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±1%
Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm) Te Tae Tema C0G, NP0
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa L
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa C0805C221F2GAL
C0805C221F2GAL7800
C0805C221F2GAL7867
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 53 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 220pF